Żaluzje przedokienne to żaluzje zewnętrzne, które chronią Państwa wnętrza przed wpływami atmosferycznymi. Specjalny kształt listew w szeregu Zetta gwarantuje doskonałe zaciemnienie i zapewnia wysoki efekt termoregulacyjny.
Żaluzje przedokienne tworzą optymalne środowisko pod względem warunków świetlnych i termicznych. Zmniejszają koszty klimatyzacji i tworzą przyjemną atmosferę wnętrz. Oprócz funkcji zaciemniającej i zabezpieczającej, żaluzje zewnętrzne tworzą wykończenie Państwa domu. Są dostępne w wielu kolorach.

cetta 50Żaluzja zewnętrzna Cetta 50 jest uniwersalnym typem żaluzji zewnętrznej, którą można zastosować także wewnątrz budynków.
Lamele o szerokości 5 cm w kształcie litery „C“ bez fałdów na końcach lameli nadają się do montażu w miejscach, które nie są wystawione na silne działanie wiatru. Prowadzenie żaluzji jest rozwiązane za pomocą aluminiowych prowadnic lub też lamele są prowadzone linką stalową. Design żaluzji zewnętrznej Cetta 50 przypomina żaluzję Cetta 80 – Flexi, jednak nie można jej zamontować w osłonie Heluz. Żaluzja zewnętrzna Cetta 50 dzięki precyzyjnemu wykonaniu i wysokiej jakości umożliwia montaż wewnętrzny lub zewnętrzny.


cetta 65Żaluzje zewnętrzne nie tylko do okien plastikowych Cetta 65.  Zewnętrzna żaluzja Cetta 65, z lamelami w kształcie litery „C“ o szerokości 6,5 cm, jest bardzo lubiana przez klientów. Prowadzenie żaluzji jest rozwiązane za pomocą aluminiowych prowadnic albo lamele są prowadzone linką stalową. Aluminiowe prowadnice zapewniają stabilność żaluzji na wietrze i dodatkowo zabezpieczają dom przed włamaniem. Cetta 65 nadają się przede wszystkim do zabezpieczenia wnętrza domów jednorodzinnych oraz innych typów budynków przed nadmiarem światła słonecznego. Do biur, pomieszczeń szkoleniowych lub konferencyjnych zalecamy system DUO, w których górna i dolna część żaluzji jest obracana niezależnie.


cetta 80Zewnętrzne żaluzje aluminiowe Cetta 80.  Najczęściej stosowanym typem zaciemnienia zewnętrznego są żaluzje zewnętrzne Cetta 80, które nadają się dla domów rodzinnych ze względu na swój wygląd. Lamele o szerokości 8 cm są w kształcie litery „C“. Żaluzje zewnętrzne Cetta cechują się różnorodnością wersji. Warianty Flexi oraz Slim mają niższą wnękę, a wariant Duo charakteryzuje się różnym stopniem nachylenia górnej i dolnej częśći żaluzji jednocześnie.
Żaluzja Cetta 80, która ma zagięcia na całej długości lameli, jest bardziej stabilna na wietrze i odporniejsza na nacisk. Do biur, pomieszczeń szkoleniowych lub konferencyjnych zalecamy system DUO, w którym górna i dolna część żaluzji jest obracana niezależnie. Aluminiowe prowadnice zapewniają stabilność żaluzji na wietrze i dodatkowo zabezpieczają dom przed włamaniem.


zetta 70Zewnętrzne żaluzje poziome Zetta 70 są technologicznie najbardziej zaawansowaną zewnętrzną żaluzją okienną w kategorii zewnętrznej techniki zaciemniającej, nadaje się do zaciemnienia domów jednorodzinnych i budynków administracyjnych. Lamele o szerokości 7 cm są w kształcie litery „Z“. W zamkniętym stanie lamele tworzą jednostajną płaszczyznę, która gwarantuje doskonałą ochronę przeciwsłoneczną , guma na całej długości lameli zwiększa efekt termoregulacyjny żaluzji. Aluminiowe prowadnice zapewniają stabilność żaluzji na wietrze i dodatkowo zabezpieczają dom przed włamaniem. Dowolność montażu, nowoczesny techniczny design oraz doskonałe zaciemnienie tworzą z tej zewnętrznej żaluzji poziomej unikalny element zaciemnienia dla wszystkich typów obiektów.


zetta 90Zewnętrzne żaluzje okienne Zetta 90 nadaje się do ochrony przed nadmiernym promieniowaniem świetlnym domów jednorodzinnych i budynków administracyjnych. Lamele o szerokości 9 cm są w kształcie litery „Z“. W zamkniętym stanie lamele tworzą jednostajną płaszczyznę, która gwarantuje doskonałe osłonięcie przed nadmiernym promieniowaniem świetlnym, guma na całej długości lameli zwiększa efekt termoregulacyjny żaluzji. W przeciwieństwie do żaluzji Zetta 70 żaluzja zewnętrzna Zetta 90 nadaje się do zasłaniania większych powierzchni, ponieważ lamele stwarzają wrażenie większych. Aluminiowe prowadnice zapewniają stabilność żaluzji na wietrze i dodatkowo zabezpieczają dom przed włamaniem. Dowolność montażu, nowoczesny techniczny design oraz doskonała osłona przeciwsłoneczna tworzą z tej zewnętrznej żaluzji unikalny element chroniący przed promieniowaniem słonecznym dla wszystkich typów obiektów.


setta 65Żaluzja zewnętrzna – Setta 65  jest wiodącym przedstawicielem zaciemnienia zewnętrznego pod względem wydajności i designu. Lamele w kształcie litery „S“ po zamknięciu tworzą kompletną powierzchnię. Skuteczność żaluzji zewnętrznej Setta jest podkreślona wdzięcznym wyglądem.
Termoregulacyjny efekt żaluzji Setta zwiększa guma wprasowana na całej długości lamel. Aluminiowe prowadnice zapewniają stabilność żaluzji na wietrze i dodatkowo zabezpieczają dom przed włamaniem. Dowolność montażu, elegancja oraz doskonałe zaciemnienie tworzą z tej zewnętrznej żaluzji poziomej unikalny element zaciemnienia dla wszystkich typów obiektów.


setta 90Żaluzja zewnętrzna – Setta 90.  Lamele w kształcie litery „S“ o szerokości 90 mm po zamknięciu tworzą powierzchnię jednolitą. Skuteczność żaluzji zewnętrznej Setta jest podkreślona jej wdzięcznym wyglądem. W przeciwieństwie do żaluzji Setta 65, żaluzja zewnętrzna Setta 90 nadaje się do zaciemnienia większych powierzchni, ponieważ lamele stwarzają wrażenie większych.
Termoregulacyjny efekt żaluzji Setta zwiększa guma wprasowana na całej długości lamel. Aluminiowe prowadnice zapewniają stabilność żaluzji na wietrze i dodatkowo zabezpieczają dom przed włamaniem. Dowolność montażu, elegancja oraz doskonałe zaciemnienie tworzą z tej zewnętrznej żaluzji poziomej unikalny element zaciemnienia dla wszystkich typów obiektów.


[gallery columns="7" size="medium" link="file" type="square" ids="663,666,668,672,673,669,671"]