Firma FENSTER powstała w 1990 roku. Początkowo nasz asortyment obejmował tylko drzwi oraz okna wykonane z drewna. W chwili obecnej posiadamy w sprzedaży wysokiej jakości stolarkę otworową PCV, Aluminium oraz szeroką gamę zasłon okiennych i markiz tarasowych. Cieszymy się długoletnim doświadczeniem w montażu produktów oferowanych przez naszą firmę. Firma Fenster świadczy również usługi remontowo-budowlane oraz budowy nowoczesnych domów . Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Oferujemy tylko wysokiej jakości bramy garażowe i przemysłowe! Jeśli szukasz  solidnych bram garażowych   to jesteś w dobrym miejscu! Z sukcesem zaopatrujemy w okna  budowy jednorodzinne w  oraz firmy i instytucje z  województwa śląskiego  i nie tylko.

Specjalizujemy się w sprzedaży najwyższej  jakości bram  garażowych i przemysłowych . Nasza oferta to bogaty wybór bram najlepszych producentów. Znajdą Państwo u nas między innymi bramy, okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, rolety, markizy, parapety i   najlepsze  bramy garażowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale rozszerzamy naszą ofertę o nowe produkty dostępne zazwyczaj od ręki.