Wytrzymałe i prakdtyczne tylki wewnętrzne

Tynki wewnętrzne

Wykonujemy tylko odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne.  dźwięki i ciepło wewnątrz pomieszczeń.Odpowiednio otynkowane ściany wewnętrzne to  piękny wygląd całego domu.
Trwałe i odporne na zarysowania

Posadzki

Wykonujemy posadzki betonowe w sposób kompleksowy i z wykorzystaniem nowoczesnych metod, co pozwala uzyskać powierzchnię równą i o dobrych parametrach technicznych.Naszą specjalność to posadzki betonowe - dekoracyjne, a także żywiczne - które sprawdzą się w często uczęszczanych, narażonych na intensywną eksploatację pomieszczeniach.
domy w stanie surowym

Docieplenia

Budowa domów w stanie surowym, Budowa domów w stanie surowym, Budowa domów w stanie surowym, Budowa domów w stanie surowym, Budowa domów w stanie surowym, 
Najwyższe parametry izolacji termicznej

Piana poliuretanowa

Ocieplanie poddaszy pianką poliuretanową stanowi kluczowy element procesu termoizolacji budynków mieszkalnych i biurowych. Szczelność takiego dachu może osiągnąć wartość do 99 %. Dzięki temu możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia energii koniecznej do ogrzania budynku.
domy w stanie surowym

Sufity podwieszane

Sufity podwieszane pojawiają się w wolnostojących domach rodzinnych a nawet mieszkaniach.Szybka realizacja zlecenia  i wygoda użytkowania 
Idealnie gładka ściana

Gipsówki

Wykańczając nowy dom  chcemy  zyskać idealną, wymarzoną przestrzeń, w której będzie nam się dobrze i wygodnie mieszkało. Jednym z podstawowych elementów wykańczania wnętrz są gładzie gipsowe.Wykonujemy gładzie gipsowe na każdej powierzchni.