Projektowaniem i budowa instalacji inteligentnych domów

Inteligentne domy

Decyzję o inwestycji w inteligentne domy najlepiej podjąć już na etapie budowy, aby odpowiednio przygotować instalacje. Odpowiednio wykonana instalacja umożliwi rozbudowę i modyfikację funkcjonalności systemu w przyszłości.
Nasze ekipy instalatorskie posiadają ogromne doświadczenie liczone w megawatach zainstalowanych paneli fotowoltaicznych.

Fotowoltaika

Posiadamy własny dział projektowo-badawczy. Montujemy instalacje fotowoltaiczne wraz z innymi odnawialnymi źródłami energii. Dostarczamy i projektujemy również niestandardowe rozwiązania OZE.Obejmujemy naszych klientów wsparciem na każdym etapie inwestycji, a także po jej zakończeniu. Zajmujemy się formalnościami związanymi ze złożeniem wniosków o dofinansowanie oraz podłączeniem instalacji. 
Wykonujemy profesjonalne i wydajne przyłącza wod - kan

Instalacje Wod-Kan

W ofercie systemów grzewczych proponujemy ogrzewanie grzejnikowe lub podłogowe wodne. Montaż ogrzewania grzejnikowego jest z pewnością opcją korzystniejszą finansowo i łatwiejszą do przeprowadzenia.Ogrzewanie podłogowe jest droższe w montażu, ale wiąże się z niższymi kosztami eksploatacji oraz większymi możliwościami wykorzystania wnętrza domu. Polecane jest także dla tych osób, którym zależy na większej estetyce. 
Zapewniamy solidny montaż oraz fachowe doradztwo techniczne.

Instalacje elektryczne

Szeroka gama rozwiązań technicznych sprawia, że instalację można dostosować do każdej estetyki otoczenia i nadać odpowiedni charakter budynkowi.Naszym celem jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności.
domy w stanie surowym

Pompy ciepła

Pompa ciepła do domu, mieszkania, bloku lub firmy to bezobsługowe, trwałe urządzenie grzewcze o ekologicznym charakterze. To również nasza specjalność, którą trudnimy się od wielu lat.Od projektu instalacji pomp ciepła, przez montaż pompy ciepła, aż po serwis pomp ciepła.