Markizy na balkon lub taras (a także do wielkich przestrzeni) zapewnią przyjemny cień. Umożliwią spędzenie pięknego dnia na balkonie lub tarasie, w przyjemnym cieniu pod markizami ISOTRA. Markizy zewnętrzne skutecznie ochronią nie tylko przed promieniami słonecznymi, ale dzięki specjalnemu wykończeniu powierzchni poradzą sobie także z lekkim deszczem, ponieważ są nieprzemakalne.


W chwili obecnej posiadamy w sprzedaży najwyższej jakości markizy okienne   oraz szeroką gamę markiz tarasowych. Cieszymy się długoletnim doświadczeniem w montażu produktów oferowanych przez naszą firmę. Firma Fenster świadczy również usługi remontowo-budowlane oraz budowy nowoczesnych domów . Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Oferujemy tylko wysokiej jakości produkty! Jeśli szukasz  solidnych i ciekawych  markiz, to jesteś w dobrym miejscu! Z sukcesem zaopatrujemy w okna  budowy jednorodzinne w  oraz firmy i instytucje z  województwa śląskiego  i nie tylko.

Specjalizujemy się w sprzedaży najwyższej  jakości markiz, okien, drzwi elementów wyposażenia domu. Nasza oferta to bogaty wybór plastikowych i drewnianych. Znajdą Państwo u nas między innymi okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, rolety, markizy, parapety i   najlepsze  bramy garażowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale rozszerzamy naszą ofertę o nowe produkty dostępne zazwyczaj od ręki.