Żaluzje przedokienne to żaluzje zewnętrzne, które chronią Państwa wnętrza przed wpływami atmosferycznymi. Specjalny kształt listew w szeregu Zetta gwarantuje doskonałe zaciemnienie i zapewnia wysoki efekt termoregulacyjny.
Żaluzje przedokienne tworzą optymalne środowisko pod względem warunków świetlnych i termicznych. Zmniejszają koszty klimatyzacji i tworzą przyjemną atmosferę wnętrz. Oprócz funkcji zaciemniającej i zabezpieczającej, żaluzje zewnętrzne tworzą wykończenie Państwa domu. Są dostępne w wielu kolorach.

Nasza oferta żaluzji wewnętrznych i rolet zewnętrznych składa się z kilku różnych szeregów produktów, przy czym każdy z nich posiada swoje przeznaczenie i specyfikę. Cechą wspólną wszystkich szeregów produktów jest wysoka jakość, nowoczesny design i dostępna cena. Nasza spółka bezustannie wprowadza do swoich produktów innowacje i dostosowuje je do potrzeb klientów.


Posiadamy w sprzedaży wysokiej jakości żaluzje   oraz szeroką gamę zasłon okiennych i markiz tarasowych. Cieszymy się długoletnim doświadczeniem w montażu produktów oferowanych przez naszą firmę. Firma Fenster świadczy również usługi remontowo-budowlane oraz budowy nowoczesnych domów . Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Oferujemy tylko wysokiej jakości produkty! Jeśli szukasz  solidnych i ciekawych  żaluzji w Częstochowie, to jesteś w dobrym miejscu! Z sukcesem zaopatrujemy w okna  budowy jednorodzinne w  oraz firmy i instytucje z  województwa śląskiego  i nie tylko.

Specjalizujemy się w sprzedaży najwyższej  jakości żaluzji, okien, drzwi elementów wyposażenia domu. Nasza oferta to bogaty wybór plastikowych i drewnianych. Znajdą Państwo u nas między innymi żaluzje, okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, rolety, markizy, parapety i   najlepsze  bramy garażowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale rozszerzamy naszą ofertę o nowe produkty dostępne zazwyczaj od ręki.