Żaluzje poziome aluminiowe mogą być instalowane do każdego rodzaju okien, zarówno do okien drewnianych jak i plastikowych, na zewnątrz okna lub między szyby. Stosowane przez naszą firmę  uchwyty oraz akcesoria dodatkowe dają wiele możliwości montażowych, również bez ingerencji w ramę okienną oraz łatwy demontaż np. podczas mycia.

Dużą zaletą żaluzji poziomych jest znakomita regulacja naświetlenia poprzez bezstopniowe nachylenie listew, oraz widoczność na zewnątrz przy pełnej eliminacji nasłonecznienia.

Ciekawa propozycja w grupie żaluzji poziomych. Wąskie piórka (16mm)jeszcze lepiej pozwalają regulować nasłonecznienie, a przy tym stanowią nowatorskie rozwiązanie w popularnej grupie produktu. Stosowane jako element uzupełniający okna jak również element dekoracyjny.
Żaluzje poziome o szerokości piórek 16 i 25 mm są dostępne w kilkudziesięciu kolorach, w tym również z osprzętem kolorowym: sznurek, drabinka i rynny w kolorze listew.

Żaluzje poziome 25 mm – to najbardziej popularna forma ochrony wnętrz przed nasłonecznieniem.

Mogą być instalowane do każdego rodzaju okien, zarówno do okien drewnianych jak i plastikowych, na zewnątrz okna lub między szyby. Stosowane przez naszą firmę uchwyty oraz akcesoria dodatkowe dają wiele możliwości montażowych, również bez ingerencji w ramę okienną oraz łatwy demontaż np. podczas mycia. Możliwe jest również wykonanie żaluzji poziomej 16 mm fiksacyjnej. Taka forma stanowi idealne rozwiązanie w przypadku okien uchylnych.

Dużą zaletą żaluzji poziomych jest znakomita regulacja naświetlenia poprzez bezstopniowe nachylenie listew, oraz widoczność na zewnątrz przy pełnej eliminacji nasłonecznienia.

Żaluzje poziome aluminiowe 50 mm

Doskonale nadają się do osłonięcia większych okien. Większa szerokość piórek sprawia że żaluzja wygląda bardziej masywnie, zalecamy montaż do ściany. Drewnopodobne kolory piórek dają możliwość skomponowania osłony okiennej która wyglądem bardzo przypomina żaluzje drewniane.

[gallery columns="4" size="medium" link="file" ids="657,658,659,660"]